Company

SPECJALISTYCZNE SUROWCE CHEMICZNE

DZIAŁY OPERACYJNE

Struktura naszej firmy jest całościowo zorientowana na działalność operacyjną. Motorem napędowym spółki jest pięć działów wraz z ich obszarami działalności.

Specialty Additives

Dział Specialty Additives jest odpowiedzialny za wysokowydajne dodatki oraz uniwersalne środki sieciujące. Niewielka ilość — duży efekt: tak działają nasze specjalistyczne surowce chemiczne, dzięki czemu produkty końcowe są bardziej wartościowe, wytrzymałe, energooszczędne i w wielu przypadkach zwyczajnie lepsze.

Nutrition & Care

W nowym dziale Nutrition & Care wszystko jest podporządkowane dobrostanowi człowieka — w zakresie zdrowia i jakości życia. Produkty nie są szkodliwe dla ludzi ani zwierząt. Nie są to zwykłe składniki, lecz dodatki uszlachetniające.

SMART MATERIALS

Dział Smart Materials dostarcza wysokiej jakości materiały do przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych systemów wykorzystywanych w sektorze motoryzacyjnym, farb i powłok, środków klejących, budowlanym i wielu innych.

Performance Materials

Klasyczne produkty i technologie z działu Performance Materials nie straciły nic ze swojej świeżości, ponieważ są stale ulepszane. Są dziś podstawowymi materiałami w wielu zastosowaniach, takich jak mobilność, żywność, środki farmaceutyczne czy tworzywa sztuczne.

Technology & Infrastructure

Jako motor innowacji i cyfryzacji środowiska produkcyjnego dział Technology & Infrastructure oferuje pełny zakres wiedzy na temat produkcji substancji chemicznych.